Esnaflar İftarda buluştuAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEsnaflar İftarda buluştu

MESOB’dan Erdemli esnafına iftar yemeği

Esnaflar İftarda buluştu
Bu içerik 1384 kez okundu.

Erdemli Madeni Sanatkarlar Odasının ev sahipliğinde Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Erdemli Öğretmen evinde iftar yemeği verdi.

İftar yemeğine Erdemli Kaymakam Muhittin Pamuk, ESOB Başkanı Talat Dinçer, Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, oda başkanları, daire amirleri ve esnaflar katıldı.

İftar yemeği sonrası yapılan duanın ardından bir konuşma yapan Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, “İftar sofraları esnafımızın sofrasını ekmeğini paylaştığı, birlik ve beraberliğin sergilendiği en anlamlı davetlerden birisidir. Bu mübarek ramazan ayında üyeler arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek, daire amirleri ile bir araya getirip sohbet etmelerini sağlamak  adına iftar sofrasının büyük anlam taşıdığını söylemek isterim.

Ramazan ayının bereketi ile esnafımız bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşmalarını sağlamaktadır. Ben bu birlikteliği sağlayan oda Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı ve birliğimiz yönetim kurulu üyesi İsmet Erdoğan’a tüm birlik üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bu davette esnafımızı yalnız bırakmayan başta ilçe kaymakamımız Muhittin Pamuk olmak üzere tüm protokol üyelerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

erdemli ajans mesob madeni sanatkarlar odası esnaflar iftar
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te