Başkan Tollu Geleceğine Sahip ÇıkıyorAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Tollu Geleceğine Sahip Çıkıyor

Erdemli Belediyesinden bedava dersane

Başkan Tollu Geleceğine Sahip Çıkıyor
Bu içerik 2203 kez okundu.

Erdemli Belediyesi 8. ve 12. Sınıf öğrencileri için ücretsiz olarak Lise ve Üniversiteye hazırlık etüt merkezi açıyor. Başkan Tollu müjdeyi verdi: kurslar ücretsiz olacak.

Erdemli Belediyesi ücretsiz etüt merkezi kuruyor. Eski adıyla dershane olarak geçen eğitim kurumları yeni çıkan yasa gereği artık sadece belediyeler tarafından açılabiliyor. Konuyla ilgili çalışmaların sonuna gelen Erdemli Belediyesi belediye bünyesinde ilk defa bir eğitim merkezini Erdemli’ye armağan ediyor.  Lise ve Üniversiteye hazırlık kursu niteliğinde toplam 900 öğrenci kapasiteli olarak düşünülen eğitim kursları için ön kayıtlar başladı. Son başvuru tarihinin 19 Temmuz 2017 olduğu belirten başvuruların Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı Halkla İlişkiler servisince alındığını bildirdi.

BAŞKAN TOLLU: İNSAN ODAKLI HİZMET ÜRETİYORUZ

İnsanların huzurlu bir kentte mutlu bir şekilde hayatlarını devam ettirmeleri için kentin fiziki yapısıyla alakalı çok ciddi hizmetlere imza attıklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu hizmetlerin yanında insan odaklı hizmetlere de ağırlık verdiklerini ifade etti. İnsan odaklı hizmetin en önemli unsurunun kaliteli insanlar yetiştirmek olduğuna dikkat çeken Başkan Tollu, “bu düşünceden hareketle Erdemli Belediyesi olarak eğitimde adaleti sağlamak adına, gençlerimize çok kaliteli ve çok nitelikli hazırlık kursları düzenliyoruz. Liseye ve üniversiteye hazırlık olarak programlanan hazırlık kursları için iki binayı hazır hale getirmiş durumdayız” dedi.

Belediye yetkililerinden alınan bilgilere göre, üniversiteye hazırlık kursu için yeni hastane caddesinde 400 kişilik bir kontenjan ayrılırken, liseye hazırlık kursu için türbe caddesinde 500 kişilik kontenjan belirlendi ve ön kayıtların 19 Temmuz 2017 tarihinde sona ereceği öğrenildi.

erdemli ajans erdemli belediyesi dersane
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Tebrikler Erdemli Emniyetine
Tebrikler Erdemli Emniyetine
Bir Haftalık Bebeği Sokağa Terkettiler
Bir Haftalık Bebeği Sokağa Terkettiler
Tollu,
Tollu, "Söz verdiğimiz gibi, heryere eşit hizmet"
Mersin'e Akıllı Kavşak
Mersin'e Akıllı Kavşak