Ticaret Odasından 800 aileye ramazan yardımıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTicaret Odasından 800 aileye ramazan yardımı

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası 2017 Geleneksel Ramazan Yardımında 800 aileye ulaşıldı.

Ticaret Odasından 800 aileye ramazan yardımı
Bu içerik 790 kez okundu.

Erdemli Ticaret Odası Başkanı Orhan Sarı her yıl geleneksel olarak yaptıkları ramazan yardımınhda bu yıl 800 aileye toplam 40 bin liralık yardımda bulunulduğunu söyledi.

Sarı, "Her ramazanda geleneksel olarak yapılan ramazan paketi yardım desteği bu yılda tüm meclis üyelerimize ve yönetim kurulu üyelerimize dağıtılarak kendileri tarafından ihtiyaç sahipleri tarafından ulaştırılmıştır" dedi.

Orhan Sarı şöyle devam etti: “Ramazan ayı, yardım ve paylaşma ayıdır. Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) ‘Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ hadisini kendimize düstur olarak kabul ediyoruz. Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimizin tespit ettiği yardıma muhtaç vatandaşlarımızın ramazanda bir nebze olsun katkıda bulunmak için odamız tarafından her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da yardım dağıtımı yapıyoruz. Yardımlar vatandaşlarımızın gururunun incinmemesi içinde yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyelerimiz tarafından kapıya kadar götürülerek teslim ediliyor, Ramazan ayının ilk haftasında, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile iftar yapabilsin, sahur yapabilsin düşüncesiyle yardım paketlerinin dağıtımını tamamlamayı planlıyoruz. Şimdiden tüm Erdemli’li hemşerilerimizin Ramazan ayını kutluyor, bolluk ve bereket içerisinde geçmesini diliyorum” diye konuştu.

erdemli ajans erdemli ticaret ve sanayi odası ramazan yardımı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'nin Başarılı Öğrencileri
Erdemli'nin Başarılı Öğrencileri
Mersin'e Toplu Taşımada Güvenilirlik Ödülü
Mersin'e Toplu Taşımada Güvenilirlik Ödülü
"Onlar Başardı, Sıra Sizde"
Şu Çılgın Türkler
Şu Çılgın Türkler