Erdemli Belediyesi Yılın Çalışanını SeçiyorAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Belediyesi Yılın Çalışanını Seçiyor

Erdemli Belediyesi olarak insan odaklı belediyecilik anlayışından yola çıkarak tasarlanan “En Erdemli” yarışmasıyla yine farkındalık yarattı.

Erdemli Belediyesi Yılın Çalışanını Seçiyor
Bu içerik 2193 kez okundu.

İnternet sitesi üzerinde belediye çalışanları oylanıyor. İnteraktif kent yönetimini bir adım daha öteye taşımayı amaçladıklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu çalışmayla her şeyin önünde vatandaşın memnuniyetini ölçmeyi hedeflediklerini belirtti.

Erdemli Belediyesi internet üzerinden yaptığı bir anket çalışmasıyla en’lerini seçiyor. “En Erdemli Yılın Çalışanı Yarışması” adı verilen anket çalışmasıyla vatandaştan yılın yöneticisi, yılın memuru ve yılın işçisini seçmesi isteniyor. Belediye çalışanlarını vatandaşın nasıl değerlendirdiğini ölçmek ve daha fazla neler yapabiliriz sorusuna cevap aramak amacıyla böyle bir anket çalışması planladıklarını ifade eden Başkan Tollu, belediyedeki bütün çalışanları kapsayan bu yarışmada, vatandaşın çalışma anlayışını, performansını, profesyonelliğini ve insan ilişkileri bağlamında yılın en iyisi denebilecek isimleri oylayarak hizmet kalitesini arttırmayı amaçladıklarını dile getirdi. Başkan Tollu sözlerini “Erdemli için varız! İnsanımızın yanındayız!” diyerek noktaladı. Belediye yetkililerinden alınan bilgiler göre yaklaşık bir ay sürecek oylama neticesinde vatandaşın tercih ettiği isimlerin düzenlenecek bir programla ödüllendirileceği bildirildi. 

erdemli ajans erdemli belediyesi yılın çalışanı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe