Batısandal’a Belediye Eli DeğdiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBatısandal’a Belediye Eli Değdi

Erdemli Belediyesi, Batısandal Mahallesinde yürüttüğü kapsamlı çalışmada sona yaklaştı

Batısandal’a Belediye Eli Değdi
Bu içerik 2517 kez okundu.

Yapılan mahalle meydanını ve diğer çalışmaları yerinde inceleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye ekiplerinden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Yapılan tüm hizmetlerin Erdemlili vatandaşların ferah bir yaşam sürdürebilmesi adına yapıldığını söyleyen Başkan Tollu, söz verdikleri hizmetleri fazlasıyla yapacaklarını ifade etti.

Erdemli Belediyesinin Batısandal mahallesinde sene başında başlattığı kapsamlı çalışmada sona yaklaşıldı. Mahalle meydanı tamamlanırken, okul binası boyandı. Çanakçı mevkiinde de asfalt hazırlığı tüm hızıyla sürüyor. Parke ve ağaçlandırma çalışmalarının da devam ettiği mahallede, belediye marangozhanesinde üretilen ahşap otobüs durakları göz kamaştırdı. Batısandal mahallesine verdikleri hizmet sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan hizmetlerin Erdemli’yi hak ettiği noktaya en kısa sürede çıkaracağını dile getirdi. Erdemli’nin her alanda en iyi hizmeti almayı hak ettiğini vurgulayan Başkan Tollu, “hak edilen bu hizmeti ulaştırmak için belediye olarak elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tollu, yoğun bir çalışma performansı sergileyen belediye çalışanlarına ve onlara yardımcı olan vartandaşlara teşekkür etti.

 

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu batısandal
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe