Erdemli Belediyesi Tiyatrosu Giresun'daAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Belediyesi Tiyatrosu Giresun'da

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu onur konuğu olarak davet edildiği 23. Giresun Tiyatro Festivalinde sahnenin tozunu aldı. Festivalde sergilediği “Ocak” adlı tiyatro oyunuyla büyük beğeni toplayan Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi dakikalarca ayakta alkışlandı.

Erdemli Belediyesi Tiyatrosu Giresun'da
Bu içerik 641 kez okundu.

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu ulusal ve uluslararası alanda kendini ispatladı. Onur konuğu olarak davet edildiği 23. Uluslararası Giresun Tiyatro Günlerinde “Ocak” adlı tiyatro oyunuyla sahne alan Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu izleyicileri büyüledi.

İzleyenler tarafından hayranlıkla izlenen oyun, jüri tarafından da oldukça beğenilerek ödüle layık görüldü. Amatör bir yapıda kurdukları şehir tiyatrosunun Erdemli’nin adını ulusal ve uluslararası alanda duyurduğunu belirten Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Deniz Sandalcı, profesyonellere taş çıkartan işlere imza attıklarını söyledi. Başta kendilerine her konuda destek olan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu olmak üzere tiyatro oyuncularına ve izleyicilere teşekkürlerini sunan Sandalcı, izlendikçe izlettirmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Giresun’da Azerbaycan’dan da davet alan belediye şehir tiyatrosu için bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da Erdemli’nin sanat şehri olması için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini söyledi. Şehir tiyatrosunun gönüllülerden oluştuğunu ve profesyonel bir sahne ortaya koyduklarını kaydeden Tollu, belediye olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanında olacaklarını söyledi.

Şehir tiyatrosundan yapılan açıklamalara göre, tiyatro ekibinin birçok il ve ilçeden davet aldığını ve turneye çıkılacağı ifade edildi. 

erdemli ajans tiyatro erdemli belediyesi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te