Hacı Ömer Serin’den yıl sonu kermesiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHacı Ömer Serin’den yıl sonu kermesi

Erdemli’nin gözde ilkokullarından Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin İlkokulunda her yıl olduğu gibi bu yılda organize ve düzeni ile birinci sınıf kermes düzeniyle yine kermes günlerinde Erdemli’ye damgasını vurdu.

Hacı Ömer Serin’den yıl sonu kermesi
Bu içerik 2377 kez okundu.

Bütün öğretmen, veli ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen kermesten elde edilen gelirler ise ihtiyaç sahibi öğrenciler ile okul yararına kullanılacak. Velilerin kendi elleriyle yaptığı ürünlerden ve öğretmenlerin becerilerinin sergilendiği birbirinden lezzetli yiyecekler gelen konukların damak tadına hitap etti.

Hacı Ömer Serin ilkokulu Müdürü Mehmet Taş; her yıl okul bahçesinde geleneksel hale getirdikleri kermes düzenlediklerini söyledi.

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz işbirliği çerçevesinde Okul Aile Birliği Başkanlığımız tarafından düzenlenen kermesimize katılan herkese teşekkür ederiz diyen Taş, ‘’El emeği göz nuru birbirinden lezzetli yiyeceklerin ikram edildiği kermesimize katkıda bulunan herkse teşekkür ederiz’’ dedi.

Veliler ise kermesi düzenleyen okul aile birliğine teşekkür ederek, okul idarecilerine ve katkıda bulunan tüm velilere, okul müdürü ve öğretmenlere teşekkür ettiler.

Konuşmaların ardından İl genelinde yapılan sportif yarışmalarda il birincisi ve il üçüncüsü olan sınıflara törenle kupaları verilip madalyaları takıldı.

erdemli ajans hacı ömer serin kermes
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar