Erdemlispor Triatlon ekibi Türkiye ikincisiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemlispor Triatlon ekibi Türkiye ikincisi

Erdemli spor kulübü Türkiye Triatlon Federasyonu’nun Antalya Konyaaltı ilçesinde düzenlediği, iki gün süren Aquatlon sprint (kısa koşu) mesafe şampiyonasında Türkiye ikincisi oldu.

Erdemlispor Triatlon ekibi Türkiye ikincisi
Bu içerik 1242 kez okundu.

Kulüp başkanı Mehmet Morgül bütün branşlarda faaliyetlerin imkanlar doğrultusunda devam edeceğini söyledi.Sporcularımıza güvenim tamdır diyen Mehmet Morgül, ‘’Bu başarıyı Erdemlimizin sevilen kaymakamı Muhittin Pamuk’a armağan ettiklerini belirtti.

Antalya bölgesinde düzenlenen Aquatlon sprint (kısa koşu) yarışmasına Erdemli spor kulübünün damga vurduğunu belirten Morgül yaptığı yazılı açıklamada, ‘’Sporcumuz Necati Şevik artı klasmanında Türkiye ikinciliğini Erdemliye hediye etti. Antalya Konya altında düzenlenen yarışmaya yurt genelinden  dört yüz sporcu katıldı. Erdemli spor kulübü sporcusu Necati Şevik artı grubunda Türkiye ikincisi olarak kürsüye çıktı,  Erdemli ve Mersin'i onurlandırdı. 

Erdemli spor her dalda ilçemizin adını Türkiye’ye duyuruyor takımımızla gurur duyuyorum diyen Morgül,  ‘’Her türlü zorluk ve maddi imkânsızlıklar içinde mücadele ediyoruz. Başarımızı herkes görüyor. Ancak takımımıza beklenen destek bir türlü gelmiyor. Yönetim olarak bizler kendi yağımızda kavrulmaya çalışıyoruz. Mersinimizi Erdemlimizi tanıtmak için son nefesimize kadar mücadele etmeye devam edeceğiz. Takımımızı kutluyorum. Takımıza destek olan herkese taraftarlarımıza teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

Antalya’da düzenlenen yarışmada derece alarak ilçeye madalya ile dönen Erdemli spor kulübü sporcusu Necati Şevik ise şöyle konuştu: ‘Yarışmaya 750 metre yüzme ile  başlanarak beş kilometre koşu ile birleşik yapıldı. Çok hızlı ve zor şartlar altında parkuru Türkiye ikincisi olarak tamamlamamız gurur verici. Kulüp başkanımız Mehmet Morgül’ün maddi  manevi desteği ile mücadelemiz devam edecektir’’ ifadesini kullanarak teşekkür etti.. 

erdemli ajans erdemlispor mehmet morgül
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar