Sağlam Kafa, Sağlam Vücutta BulunurAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSağlam Kafa, Sağlam Vücutta Bulunur

Başkan Tollu, “Erdemli Belediyesi olarak herkesin yanındayız, en önemlisi ise geleceğimiz olan çocuklarımıza ayrıca önem veriyoruz”

Sağlam Kafa, Sağlam Vücutta Bulunur
Bu içerik 1105 kez okundu.

Erdemli Belediyesi tarafından “öğrencilere temizlik alışkanlığı kazandırılması” projesi kapsamında kırsal kesimde bulunan 45 ilkokulda eğitim ve öğretim gören 6 bin öğrenciye kişisel temizlik seti dağıtımı yapıldı.

Erdemli Selviler ilkokulunda temizlik seti dağıtım törenine katılan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu; “Temiz çevre sürdürülebilir yaşam için ve çocuklarımızın temizlik alışkanlığı kazanımları olması nedeniyle ilçemde bulunan 45 ilkokulda 6 bin öğrencimize kişisel bakım ve temizlik seti dağıtımı yaptık.

Temizlik setinin içerisinde sabun, diş macunu, diş fırçası, tırnak çakısı, saç fırçası gibi temel kullanım malzemeleri bulunmaktadır. Belediye olarak çevremizi ve yaşadığımız yerleri temiz tutulması amacıyla temizlik kampanyası başlattık. Kampanyamızı geleceğimiz olan çocuklarımızdan başlatmak istedik. Bundan sonra da temizlik malzemesi dağıtımlarımız devam edecek” dedi.

Başkan Tollu, öğrencilere temizlik seti dağıtarak onlarla sohbet edip, istek ve taleplerini dinledi. Öğrenciler ise Kendilerine temizlik seti dağıtan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür ettiler.

erdemli ajans erdemli belediyesi temizlik seti selviler ilkokulu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Umrecilere Seminer
Umrecilere Seminer