Camiiler Ramazan’a HazırAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıCamiiler Ramazan’a Hazır

Müftüler Erdemli'de biraraya geldi

Camiiler Ramazan’a Hazır
Bu içerik 2446 kez okundu.

Ramazan ayı öncesinde Mersin müftüler toplantısı il müftüsü Dursun Ali Coşkun Başkanlığında 13 ilçe müftüsünün katılımı ile Erdemli’de gerçekleştirildi.

Mersin’de her ay yapılan müftüler toplantısı bu ay Erdemli ilçe müftülüğünün ev sahipliğinde Erdemli Kültür Merkezinde yapıldı. Toplantıda konuşan Mersin İl Müftüsü Dursun Ali Coşkun; “Yaklaşık 9 gün sonra  Ramazan ayına gireceğiz.Bu sebeple il genelinde Ramazan ayı sürecinde din hizmetlerinde her hangi bir aksaklığın olmaması , camilerimizin temizliği ve bakımı, camilerimizin eksiklerinin giderilmesi ve gerekli önlemlerin alınması toplantımızın ana konularını oluşturmaktadır. Ramazan ayı süresince hiçbir camimiz imamsız ve müezzinsiz kalmayacak. Vatandaşlarımız mağdur olmaması için her türlü önlemi alacağız. Çalışmalarımız bütün il geneli için geçerlidir.

Ramazan ayı Müslümanlar için önemli bir Rahmet, bereket ,af ve mağfiret ayıdır. Mersin ilinde bütün vatandaşlarımız Ramazan ayından yeteri kadar  istifade edebilmeleri için il müftülüğü olarak il genelinde  her türlü tedbiri almış bulunuyoruz. Şimdiden bütün vatandaşlarımızın Ramazan ayının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

erdemli ajans müftülük ramazan camii
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar