Yangın Mevsimi Tedbir ToplantısıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıYangın Mevsimi Tedbir Toplantısı

Erdemli’de yangın koordinasyon toplantısı yapıldı

Yangın Mevsimi Tedbir Toplantısı
Bu içerik 1664 kez okundu.

Erdemli ilçesinde Orman Yangınları ile mücadele koordinasyon toplantısı ilçe Kaymakamı Muhittin Pamuk başkanlığında yapıldı. Erdemli Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan ilçe Kaymakamı Muhittin Pamuk, yangınsız bir sezon geçirilmesi dileğinde bulundu.

Yaz sezonunun gelmesi ile birlikte Erdemli ve çevre ilçelerde sıcaktan veya değişik nedenlerle çıkabilecek yangınlar adına yangınla mücadele koordinasyon toplantısını yaptıklarını belirten Pamuk, ‘’Bu yıl ilçemizde yangınların yaşanmaması için halkımıza büyük görevler düşmektedir. Piknik yaparken çok dikkatli olmalılar. Orman içerisinde ateş yakmaktan kaçınmalılar. Ormanlarımız bizlerin oksijeni ve milli servetimizdir. İnşallah bu yıl yangınsız bir yıl olmasını diliyor, bütün Orman işletme ekiplerine ve kurumlarımıza yangınsız bir sezon geçirmesini diliyorum’’ dedi.

Erdemli Orman İşletme Müdürü İsmail Çelik ise, alınan tedbirler ile ilgili  bilgiler verdi. Toplantıya  Erdemli kaymakamı Muhittin Pamuk, Erdemli Orman İşletme Müdürü İsmail Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Derin, İlçe Emniyet Müdür vekili Üzeyir Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin ve daire müdürleri katıldı

erdemli ajans yangın orman işletme erdemli
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı