Bu Sergi takdir topladıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBu Sergi takdir topladı

Erdemli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Usta Öğreticilerinden Şeyma Çarpar tarafından açılan Dekoratif El Sanatları kursu sona erdi.

Bu Sergi takdir topladı
Bu içerik 2190 kez okundu.

Koyuncu Mahallesindeki kurs merkezinde gerçekleştirilen sergi ve sertifika törenine Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Okur, Müdür Yardımcıları Serkan Züyli, Ali Cila, Tömük Anadolu Lisesi Müdür Osman Çarpar ve vatandaşlar katıldılar.

Usta öğretici Şeyma Çarpar nezaretinde 8 ay süren ve 15 kursiyerin katıldığı kursun sona ermesiyle Dekoratif El Sanatları eserlerinin yer aldığı sergi açıldı.

Serginin açılışına katılan ve sergiyi gezerek beğenisini ifade eden Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk bu tür kursları ve ortaya konulan eserlerin sergilendiği sergileri desteklerini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Erdemli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Okur da yaptığı konuşmada, Açılan mesleki ve kültürel kurslarla halkın  bilgi ve becerisini arttırmaya çalıştıklarını belirten Okur, ‘’Eğitimin zamanı ve yaşı olmaz, halkın bilgi ve becerisini artırmak, kazanılan bu bilgi ve becerilerle halkımızın ev ekonomisine katkıda bulanabilecek duruma gelmelerini sağlamaktayız’’ diye konuştu.

Konuşmaların ardından serginin açılışı yapılarak kurs boyunca yapılan eserlerin sergilendiği sergi gezildi.

Sergi katılımcıların büyük takdiri topladı.

erdemli ajans halk eğitim merkezi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe