Anadolu Lisesi’nde fizik olimpiyatı yapıldıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAnadolu Lisesi’nde fizik olimpiyatı yapıldı

Erdemli Anadolu Lisesi gelenek haline getirdiği Mersin Fizik Olimpiyatının dördüncüsünü Erdemli Anadolu Lisesi çok amaçlı salonunda kalabalık bir katılım ile gerçekleştirdi.

Anadolu Lisesi’nde fizik olimpiyatı yapıldı
Bu içerik 1471 kez okundu.

Fizik olimpiyatına Mersin il merkez ve diğer ilçelerden gelen katılımcılar; öğretmen ve veliler ile birlikte Erdemli Anadolu Lisesinde buluştu.

Okul müdürü Celil Murat Çelik'in açış konuşmasının ardından fizik olimpiyatı sorumlusu Fizik öğretmeni İlhan Güllü konuyla ilgili açıklamalar  yaptı.

Okul müdürü Celil Murat Çelik 4. Mersin Fizik olimpiyatını düzenlemekten onur duyduklarını belirtti. 4 yıl önce ilçe bazında başlattıkları fizik olimpiyatını, ekip arkadaşlarının gayretleri ile Mersin il nezdinde uygulanmaya başlandıklarını belirtti. Hedefimiz önce Bölge nezdinde ve daha sonra alanı genişletmek olacaktır diyen Çelik, ‘’Bu çalışma da emeği geçen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim’’ dedi.

Çelik, Mersin Fizik Olimpiyatında dereceye giren öğrenci ve okullara ödülleri 26 Mayıs 2017 Cuma günü beşincisi düzenlenecek olan TUBİTAK bilim fuarında yapılacağını dile getirdi.

erdemli ajans erdemli anadoli lisesi fizik olimpiyatı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Hastaneyi Üzen Ölüm
Hastaneyi Üzen Ölüm
Öğretmenler için 5 bin fidan
Öğretmenler için 5 bin fidan
Başkan Şahin Öğretmenleri Unutmadı
Başkan Şahin Öğretmenleri Unutmadı
AK Kadınlardan Öğretmenlere Sürpriz
AK Kadınlardan Öğretmenlere Sürpriz