Erdemli Ülkü Ocakları miniklere çikolata dağıttıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Ülkü Ocakları miniklere çikolata dağıttı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Erdemli Ülkü Ocakları yönetimi geleceğimiz çocuklar için önemli bir faaliyette bulundu.

Erdemli Ülkü Ocakları miniklere çikolata dağıttı
Bu içerik 3611 kez okundu.

Erdemli Ülkü Ocaklarında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk  Bayramı öncesi hummalı bir çalışma başlatıldı. Önce geleneksel olarak ocağın başkanlık makamını Cevat Şahin’den bir günlüğüne Alperen Şahin devraldı.

Yeni başkan makamına oturur oturmaz ilk talimatını vererek, tüm çocuk ve gençleri ilim irfan yuvası Erdemli Ülkü Ocaklarına davet etti. Şahin, Ülkü Ocaklarında vatanını, milletini, bayrağını seven, büyüklerine saygılı küçüklerine hoşgörülü davranan ahlaklı gençlerin yetiştiğini söyledi.

Erdemli Ülkü Ocakları bununla da kalmadı, şimdinin çocukları  Türk yurdunun gelecekteki yöneticilerine en mutlu günlerinde çukulata dağıttılar. Ülkü Ocakları Başkan Vekili Abdullah Yazar başkanlığında orta öğretim masası sorumlusu Murat Özbay ekibi ile birlikte, başta Sultan Akın, Akdeniz, Cumhuriyet Ortaokulundaki öğrencilere çukulata dağıttılar.

Erdemli Ülkü Ocakları Başkanı Cevat Şahin, ocağın sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz  etkinliğimizde bizlere yardımcı olan okul idareci ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Geleceğimiz çocuklarımıza eğitim öğretim yaşamlarında üstün başarılar diliyor miniklerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramlarını yürekten kutluyorum’’ dedi.

erdemli ajans ülkü ocakları
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te