Erdemli'de 15 Temmuz Şehitleri Voleybol TurnuvasıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli'de 15 Temmuz Şehitleri Voleybol Turnuvası

Erdemli Belediyesi kurumlararası 15 Temmuz Şehitleri Anma Voleybol Turnuvası düzenledi.

Erdemli'de 15 Temmuz Şehitleri Voleybol Turnuvası
Bu içerik 1626 kez okundu.

Turnuvada birinciliği Mehmet Akif Ersoy İmamhatip Ortaokulu, ikinciliği İlçe Emniyet Müdürlüğü, üçüncülüğü Vergi Dairesi Müdürlüğü dördüncülüğü de Milli Eğitim Müdürlüğü elde etti. Dereceye giren takımlara kupalarını Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu verdi.

En centilmen takımlar olarak ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü ve Adliye seçilirken turnuvanın en centilmen oyuncuları olarak da Milli Eğitim Müdürlüğünden Sezai Onaç, İş bankasından Yüksel Çelebi ve Vergi Dairesinden Ahmet Toker seçildi.

Dereceye giren takım ve oyunculara kupa ve madalyalarını takdim eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Belediyesi olarak başta gençler ve çocuklar olarak tüm toplumu kötü alışkanlıklardan korumak amacı ile spora ve sanatsal faaliyetlere yönlendirdiklerini vurguladı. Bu amaçla belediye olarak bu tür organizasyonlara her zaman destek olduklarını belirten Başkan Tollu, katılımcı kurum ve çalışanlarına teşekkürlerini sunarak başarılarının devamını diledi. Sadece spor müsabakalarıyla değil, kültür ve sanat faaliyetleriyle de artık Erdemli’nin ismini her yerde duyurduklarının altını çizen Başkan Tollu, sözlerini Erdemli için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

erdemli ajans voleybol turnuvası
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te