Limon Hırsızları Suçüstü YakalandıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıLimon Hırsızları Suçüstü Yakalandı

Jandarma Limon Hırsızlığı yapan 3 kişiyi suçüstü yakaladı

Limon Hırsızları Suçüstü Yakalandı
Bu içerik 3759 kez okundu.

Mersin İl Jandarma Konutanlığından yapılan açıklamaya göre konu ile ilgili şu bilgiler verildi;

"Mersin İl Jandarma Komutanlığınca hırsızlık ve uyuşturucu madde ile mücadele etmek için, toplum destekli güvenlik hizmetleri kapsamındaduyarlı vatandaşlarla birlikte yapılan çalışmalar sonucunda; Mersin ili Erdemli ilçesi Kargıpınar mahallesinde,uyuşturucu madde bağımlısı bir gurup şahısların,33 ….1 plakalı araç ile limon bahçelerinden gece saatlerinde hırsızlık yaptıkları yönünde elde edilen bilgiler değerlendirilerek çevre mahalle muhtarları ve vatandaşların uyarılması neticesinde,Erdemli ilçesi Sarıyer mahallesi civarında aracın görüldüğü ihbarının alınması üzerine, TömükJ.KrK.K.lığı ekiplerince olaya müdahale edilmiş, ihbar mahalline yakın çevrede yapılan arama esnasında bahse konu araç ile Ç.C., S.G., ve H.D. isimli şüpheliler hırsızlık esnasında suçüstü yakalanmışlardır.

Yakalanan şüpheli şahıslar üst ve araç içerisinde yapılan arama sonucunda (14) adet kullanıma hazır fişek tabir edilen eroin maddesi ve (6) çuval limon ele geçirilmiştir. Ele geçirilen uyuşturucu maddeye el konulmuş olup,göz altına alınarak adli makamlara sevk edilen şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır.

Mersin İl Jandarma Komutanlığınca, hırsızlıkla ve uyuşturucu madde ile mücadeleye yönelik çalışmalara aralıksız devam edilecektir.

erdemli ajans jandarma limon hırsızı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te