Yıldız Başkan, ‘Ziyaretlerimiz Sürecek’Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıYıldız Başkan, ‘Ziyaretlerimiz Sürecek’

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, başkan yardımcıları Nurbaki Şahin, Ahmet Gök ve Hasan Ali Güneş ile birlikte TEMA Vakfı Erdemli Gönüllü Temsilcisi Murat Başer 'i ziyaret etti.

Yıldız Başkan, ‘Ziyaretlerimiz Sürecek’
Bu içerik 1506 kez okundu.

Erdemli TEMA vakfı Gönüllü'sü Murat Başer faaliyetleri hakkında bilgi verdi.Daha yaşanılır bir Erdemli için gece gündüz faaliyet ürettiklerini ,bütün bu faaliyetleri yaparken, Erdemli Gönüllülerinin gönlünden kopan maddi ve manevi imkanlarla yaptıklarını vurguladı.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız da :"Saadet Partisi olarak siyasetteki erezyon ve kutuplaşmaları sonlandırma adına ,sevgi ve kardeşliği tesis etmeye yönelik, toplumun her kesimine yönelik nezaket ziyaretleri kapsamında, bugün de yolumuz TEMA vakfına ulaştı. Ülkemizde bulunan bütün sosyal organizasyonların amacına uygun hareket etmesini arzuluyoruz.Tam da bu noktada TEMA vakfının faaliyetlerini takdirle karşılıyoruz" dedi.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, Milli Görüş Lideri Merhum Necmettin Erbakan'ın DAVAM kitabını TEMA Vakfı Erdemli Gönüllü Temsilcisi Murat Başer'e hediye etti.

erdemli ajans saadet partisi tema
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı