Erdemli İyiliğe KoşuyorAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli İyiliğe Koşuyor

Bu Kermese Herkes Gitmeli

Erdemli İyiliğe Koşuyor
Bu içerik 2565 kez okundu.

Erdemli İlçe Müftülüğü tarafından ilçedeki Kur’an Kursları yararına düzenlenen kermes törenle açıldı. Kermesin Açılışına Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, AK Parti ilçe başkanı Mehmet Topçu, MHP ilçe başkanı Bekir Özsu, İlçe Emniyet Müdürü Ali Doğan, SP ilçe başkanı Mehmet Yıldız, Sivil Toplum kuruluşlarının başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kermesin açılışında konuşan Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk; hayır hasenat denildiğinde Erdemli halkının bir birleri ile yarıştığını belirtti.

Kermeslerimiz halkın destekleri ile olan ve yardım için kullanılan çok güzel bir etkinliktir diyen Pamuk,  ‘’Kur’an Kurslarımız ya da ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimlerini karşılamak üzere açılan kermesleri açarken ilçedeki esnafları da unutmamak gerekir. Bu yıl kermeslerde bunu gözeteceğiz ve esnaflarımızı da düşüneceğiz. O yüzden bu yıl kermeslerimiz kısıtlı olacaktır. Kermesin hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ise, Erdemli Belediyesi olarak her zaman hayır işlerinin yanında olduklarını belirterek, ilçe Müftülüğüne bu kermesi düzenledikleri için teşekkür ettiğini söyledi.

Tollu, belediye olarak bizim yapmamız gereken ne var ise elimizden geleni yapacağız ve yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

Erdemli İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu da konuşmasında, Erdemli geldiğim günden beri hayır işinde yarışan hayırseverlerle dolu olduğunu görüyorum diyerek şöyle konuştu:

‘’Erdemli ilçemizin bu hayır işlerinde her zaman destek olan halkımızı tebrik ediyorum. Bugün de ilçe genelimizde faaliyet gösteren Hafızlık ve diğer Kur’an Kurslarımızın ihtiyaçları için kermes düzenledik. Bu kermesimize uzaktan yakından gelen herkese teşekkür eder, Allah yardımlarınızı kabul etsin.’’

Konuşmaların ardından açık arttırmaya sunulan bir tablo da Mehmet Köktebir tarafından satın alındı.

Türbe caddesi Belediye otoparkında açılan kermes 14 Nisan’a kadar açık kalacak.

erdemli ajans erdemli müftülüğü iyilik kermesi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Cumartesi Hava Durumu
Cumartesi Hava Durumu
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'