Saadet’ten Başkan Tollu’ya ZiyaretAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSaadet’ten Başkan Tollu’ya Ziyaret

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Gök, Nurbaki Şahin ve Hasan Ali Güneş'le birlikte, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu' ya nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Saadet’ten Başkan Tollu’ya Ziyaret
Bu içerik 1850 kez okundu.

Ziyaret esnasında konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, "Erdemli Belediyemizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Saadet Partisi olarak sizin çalışmalarınıza katkıda bulunmamız gerekirse her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim. Biz halkımıza hizmet veren seçilmişlerin, hayırlı işlerinde yardımcı olmayı  üzerimize bir vazife biliriz" dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra şunları söyledi, "Çalışmalarımıza hız kesmeden süratle devam ediyoruz. Yapılması gereken her şeyi aksatmadan, insanlarımızı ayrıştırmadan, bereketini Allah’tan bekleyerek sürdürüyoruz. Saadet Partisinin olaylara bu şekilde yaklaşımını her zaman takdir ediyorum. Sizin de çalışmalarınızda, Erdemli Belediyesi olarak bir sorumluluk düşerse, hiç çekinmeden gelebilirsiniz. Biz çalışmalarımızı hiçbir siyasi parti ve grup gözetmeden yapıyoruz" dedi.

Daha sonra Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'ya,  Milli Görüş Lideri Prf. Dr. Necmettin Erbakan'ın “DAVAM” kitabını hediye etti.

erdemli ajans mükerrem tollu erdemli belediyesi saadet partisi mehmet yıldız
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Tebrikler Erdemli Emniyetine
Tebrikler Erdemli Emniyetine
Bir Haftalık Bebeği Sokağa Terkettiler
Bir Haftalık Bebeği Sokağa Terkettiler
Tollu,
Tollu, "Söz verdiğimiz gibi, heryere eşit hizmet"
Mersin'e Akıllı Kavşak
Mersin'e Akıllı Kavşak