Tarihi Liseye Belediye HizmetiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTarihi Liseye Belediye Hizmeti

Erdemli Belediyesi, ilçe sınırları dâhilindeki okullara hizmet götürmeye devam ediyor. İlçenin en eski lisesi olan Erdemli Lisesinde sıcak asfalttan parkeye, peyzaj düzenlemesine kadar yenilenirken Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Tarihi Liseye Belediye Hizmeti
Bu içerik 2065 kez okundu.

Erdemli Belediyesi tarihi Erdemli Lisesinde önemli çalışmalar yapıyor. Okulun tüm eksiklerini gideren, ihtiyaçlarını karşılayan belediyenin bu çalışmalarından sonra Erdemli Lisesinin baştan aşağı yenileneceği belirtildi.

Yapılan çalışmaları bizzat takip eden Erdemli Belediye Başkanı Tollu, Erdemli’de eğitim kurumlarına hizmetin en çok kendi dönemlerinde verildiğini söyledi. Yapılan hizmetlerin belediyenin eğitim öğretime verdiği önemin büyüklüğünü ortaya çıkardığını dile getiren Başkan Tollu, eğitime her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini kaydetti. Belediye olarak Erdemli’nin en eski okulu olan Erdemli Lisesinin bahçesini baştan aşağı yenilediklerini ifade eden Tollu, boya badana dışında, okul bahçesi ve yollarını sıcak asfalt hizmeti, parke döşemesi ve peyzaj hizmeti de sunduklarını belirtti.

Özelikle de sıcak asfalt konusunda çok hassas olduklarına vurgu yapan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Öğrencilerin kaliteli ve huzurlu bir eğitim görebilmeleri adına her türlü hizmeti yapıyoruz. Ekiplerimiz tüm okulların hizmet isteklerini istisnasız yerine getiriyorlar. Biz görevde olduğumuz süre içinde bu hizmetlerimiz aynı çizgi üzerinde devam edecek.”

Belediye ekiplerinden alınan bilgilere göre Erdemli Lisesi bahçesinde yapılan işlemler, okul bahçesinde yer alan kamelyaların yenilenmesi, okulun çevre duvarlarının boya-badana ve tadilat işlemlerinin yapılması, okul bahçesinde parke döşenmesi gereken yerlerin parkeye dönüştürülmesi ve ayrıca bahçenin peyzaj düzenlemesinin yapılması olarak sıralandı.

erdemli ajans erdemli lisesi erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar