Avukatlardan Erdemli’de karma fotoğraf sergisiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAvukatlardan Erdemli’de karma fotoğraf sergisi

Mersin Barosu Fotoğrafçılık Kulübü Üyesi Avukatlar Erdemli ilçesinde 40 eserden oluşan ‘’karma fotoğraf sergisi’’ açtı.

Avukatlardan Erdemli’de karma fotoğraf sergisi
Bu içerik 1637 kez okundu.

Erdemli adliyesi ek hizmet binasında serginin açılışını Baro Fotoğrafçılık Kulübü Başkanı Avukat Arif Örslü, Baro Erdemli Temsilcisi Avukat Hülya Yavuzbenzer ve baro üyeleri ile birlikte yapan Mersin Baro Başkanı Ali Er, Avukatlar haftası etkinlikleri kapsamında bu tür kültürel ve sosyal faaliyetler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Avukatların sadece adliyelerde savunma yapmadıklarını aynı zamanda sosyal ve kültürel etkinliklere de katıldıklarını ifade eden Er, ‘’Baro üyelerimizin birçoğu dinlenmek için boş zamanlarını fotoğraf çekerek değerlendiriyorlar. Birçok arkadaşımız fotoğraf çekmeyi tatlı bir uğraş haline getirdiler. İşte bugün Avukatlar Haftası etkinliği çerçevesinde Erdemli ilçemizde arkadaşlarımızın emeklerinden oluşan fotoğrafların sergisini açıyoruz. Serginin ilkini Silifke ilçemizde açmıştık ikincisini Erdemli’de açıyoruz arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz’’ dedi.

Baro üyesi avukatların sorunlarının çözümünden taleplerinin gerçekleşmesine, mesleki gelişimlerinden sosyal ve kültürel çalışmaları ile beslenmelerine kadar her alanda çalışma yaptıklarını belirten Er, “Avukat arkadaşlarımızın çekmiş olduğu fotoğraflar gerçekten çok güzel ve çok şey ifade ediyor. Çekilen fotoğraflarda toplumsal olaylara değinilmiş. Baro olarak kulübe istenilen her türlü olanağı sağlamaya çalışıyoruz. Baro olarak kulübe istenilen her türlü imkanı sağlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Fotoğraf sergisi bir hafta süreyle açık kalacak.

erdemli ajans mersin barosu fotoğraf sergisi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı