Mehmet Ali Başkanı sevindirmek ömre bedelAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMehmet Ali Başkanı sevindirmek ömre bedel

Halk arasında ‘’Başkan’’ olarak bilinen down sendromlu Mehmet Ali Şavk’ın hayalleri Saadet Partisi Erdemli ilçe başkanı Mehmet Yıldız ve yönetiminin farkındalık oluşması adına gerçekleştirdikleri projeyle Başkanlık hayali gerçeğe dönüştü.

Mehmet Ali Başkanı sevindirmek ömre bedel
Bu içerik 2154 kez okundu.

Siyasetçilere duyduğu ilgiyle tanınan ve ilçede 'başkan' lakabıyla bilinen down sendromlu Mehmet Ali Şavk, senin için ne yapabiliriz sorusuna, 'bende siyasetçiler gibi süslü arabada gezmek istiyorum' diye cevap verince harekete geçen ve hayalleri gerçeğe dönüştürmeye adım atan Saadet Partisi ilçe başkanı Yıldız, başkan Mehmet Ali Şavk’ın hayallerini gerçeğe çevirdi. Aracını balonlarla süsleyip sokaklarda siyasiler gibi el sallayıp halkı selamlamasını sağladı.

SP ilçe başkanı Yıldız, ‘’Namı değer Mehmet Ali Şavk (Başkanı)  21 Mart Dünya  Down Sendromu gününde, Saadet Partisi Erdemli Kadın Kolları Başkanı Sümeyye Öztürk 'le birlikte farkındalık oluşturma adına, İlçe merkezinde mini bir konvoy düzenleyerek Mehmet Ali Başkanın hayalini gerçekleştirdik. Daha sonra Arpaçbahşiş  Mahaallesi'nde bulunan, engelliler okulunda düzenlenen programa katılarak, öğrencilerimize hediye ikram ettik. Biz özde tüm insanlarımızı ve özellikle de Mehmet Ali Şavk başkanımızı çok seviyoruz, bundan sonra da bu tür farkınladıkların oluşmasına katkı sunmayı sürdüreceğiz. Çünkü Mehmet Ali başkanı sevindirmek bir ömre bedel’’ dedi.   

                  

erdemli ajans mehmet ali şavk mehmet yıldız
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı