Kamyoncularda Başkan DeğişmediAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKamyoncularda Başkan Değişmedi

Kamyoncular Kooperatifi Halim Gürsoy ile devam kararı aldı

Kamyoncularda Başkan Değişmedi
Bu içerik 2097 kez okundu.

Erdemli-Tömük Kamyoncular Kooperatifi seçimli olağan genel kurulu yapıldı. Kooperatif binası toplantı salonunda yapılan seçimin divan başkanlığını Erdemli Şoförler Odası Başkanı Orhan Güler Yaptı. 162 üyesi bulunan kooperatif genel kurulunda 153 üye hazır bulundu.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından yapılan Başkanlık seçiminde Yusuf Könte ve mevcut Başkan Halim Gürsoy’un hazırladığı iki liste yarıştı. Yapılan seçim de 153 üyenin 98’inin oyunu alan mevcut başkan Halim Gürsoy yeniden Erdemli-Tömük Kamyoncular  Kooperatif Başkanlığına seçilirken diğer aday Yusuf Könte ise 55 oy aldı.

Yeniden başkanlığa seçilen Halim Gürsoy üyelere teşkkür etti. Gürsoy, ‘Kooperatifimizi en iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapacağız.Kooperatifimize ait bir akaryakıt istasyonu açmak için çalışmalarımıza başlayacağız. Aynı zamanda en büyük sorunumuz olan yer sorununu çözüme kavuşturacağız. Şuanda Alata Araştırma Müdürlüğüne bağlı yerde faaliyet gösteriyoruz. Kooperatifimizin kendine ait bir yeri olması için çalışcağız diyerek’’ dedi.

erdemli ajans erdemli tömük kamyoncular kooperatifi halim gürsoy
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Umrecilere Seminer
Umrecilere Seminer