Başkan Gürgah, “Referandum Çalışmaları Centilmence Geçsin”Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Gürgah, “Referandum Çalışmaları Centilmence Geçsin”

Erdemli’de, 16 Nisan da yapılacak olan Referandum çalışmaları kapsamında centilmence çalışmalar yapılabilmesi için Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti ve Saadet Partisi temsilcileri kahvaltıda bir araya geldiler.

Başkan Gürgah, “Referandum Çalışmaları Centilmence Geçsin”
Bu içerik 1718 kez okundu.

Erdemli’de Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Gürgah’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya CHP Erdemli İlçe Başkanı Hidayet Oğuz, Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Gürgah, Sadet Parti Yönetim Kurulu üyelerinden Ahmet Gök, Hasan Ali Güneş, Nurbaki Şahin katıldı.

Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Gürgah Yaptığı konuşmasında; “Hepimiz Erdemli’de yaşıyoruz. Hepimiz birbirimizi tanıyor ve selam veriyoruz. Siyasi çekişmeleri bir kenara bırakıp güzel bir şekilde aynı masada olabilmeliyiz. 16 Nisanda yapılacak olan Referandum için parti temsilcileri sahaya iniyor. Bu kapsamda kırıcı ve rencide edici olayların yaşanmaması adına ilçe başkanları ile birlikte bir kahvaltıda buluşalım, konuşalım”dedik. Davetimize katılan CHP İlçe Başkanı Hidayet Oğuz bey’e ve Saadet Partisi yöneticilerine çok teşekkür ederim. MHP Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu’nun Mersin’e işi olması sebebiyle katılamadı. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu geleceğim demesine karşın toplantımıza ve davetimize katılmadı. Ama gönüller bir olsun düsturu ile inşallah 16 Nisanda yapılacak olan referandum, ülkemiz ve ilimiz, ilçemiz adına hayırlı olsun diliyorum” dedi.

erdemli ajans demokrat parti erdemli ilçe başkanlığı referandum
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te