Parke Çalışmaları Devam EdiyorAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıParke Çalışmaları Devam Ediyor

Erdemli Belediyesi Karahıdırlı Mahallesi Dayaklı mevkiinde parke çalışmaları yapıyor.

Parke Çalışmaları Devam Ediyor
Bu içerik 1377 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Erdemli’nin tüm mahallelerinde hummalı bir çalışma yürüten belediye ekipleri en uzak mevkilere bile parke döşüyor. Çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, asfalt yol ve parke çalışmalarında Erdemli’nin hakettiği hizmeti en iyi şekilde vermeye çalıştıklarını söyledi.

Karahıdırlı mahallesinde tüm sokakların parkeyle tanışacağını belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan çalışmalarla Erdemli’nin her köşesine ayrım yapılmadan parke hizmetinin ulaştırıldığını ifade etti. Erdemli Belediyesinin yol açma, asfalt ve parke döşeme konusunda son derece başarılı olduğunu söyleyen Başkan Tollu, bölgede en iyi yol çalışmasının Erdemli Belediyesince verildiğinin altını çizdi.

Karahıdırlı Mahallesinin tüm sokaklarını hiçbir mazeretin arkasına saklanmadan parke hizmetiyle donatacaklarını dile getiren Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Parke yol hizmeti de kalıcı bir hizmettir. Kalıcı hizmetler üretmeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz Dayaklı mevkiinde yoğun bir çalışma ortaya koyuyor. Sadece Karahıdırlı'da değil Erdemli’nin birçok yerinde eş zamanlı çalışmalarımız sürüyor. Erdemli’yi hem yaşanabilir hem de gözde bir turizm şehri haline dönüştürmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Yapılan bu çalışmalarla en kısa sürede Erdemli hak ettiği konuma gelecektir.” dedi.

Erdemli’nin her alanda en iyi hizmeti almayı sonuna hak ettiğini ifade eden Başkan Tollu, sözlerini “vatandaşlarımıza vadettiğimizden daha fazla hizmeti yapabilmek için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

erdemli ajans erdemli belediye mükerrem tollu karahıdırlı dayaklı parke çalışması
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Tebrikler Erdemli Emniyetine
Tebrikler Erdemli Emniyetine
Bir Haftalık Bebeği Sokağa Terkettiler
Bir Haftalık Bebeği Sokağa Terkettiler
Tollu,
Tollu, "Söz verdiğimiz gibi, heryere eşit hizmet"
Mersin'e Akıllı Kavşak
Mersin'e Akıllı Kavşak