Başkan Sarı Muhasebecilerin Gününü KutladıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Sarı Muhasebecilerin Gününü Kutladı

Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Başkanı ve Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin ile birlikte 1 Mart Muhasebeciler gününü kutladı.

Başkan Sarı Muhasebecilerin Gününü Kutladı
Bu içerik 2167 kez okundu.

ETSO yönetimi ile birlikte Violin Cafe de muhasebecilerle bir araya gelen ETSO yönetimi  adına konuşan Orhan Sarı oda çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sarı,‘’ 1 Mart Muhasebeciler gününü kutluyorum. Çünkü onlar bizlerin paydaşlarıdır. Oda olarak tüm muhasebecilerimizin günlerini kutluyor başarılar diliyorum. Bundan sonra bu tür etkinliklerimiz sürecek’’ dedi.

Muhasebeciler ve Mali Müşavirler  Odası  Erdemli Temsilcisi Fatih Taşyürek de ETSO’nun muhasebecileri bir araya getirme ve birlikte olmak adına gerçekleştirdiği kahvaltı etkinliğinden dolayı teşekkür etti.

Toplantıya Erdemli İŞKUR Müdürü Mustafa Doğan aynı zamanda Muhasebeci olan MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Erol Erdoğan ve AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin’de katılırken, konuşmaların ardından günün anısına toplu olarak fotoğraf çektirdiler.

erdemli ajans etso erdemli ticaret ve sanayi odası orhan sarı rasim şahin muhasebeciler
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe