MHP’li Baki Şimşek’ten Erdemli'ye geçmiş olsun ziyaretiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMHP’li Baki Şimşek’ten Erdemli'ye geçmiş olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Baki Şimşek Erdemli ilçe başkanlığını ziyaret ederek yağmurdan dolayı oluşan sel afeti hakkında bilgi aldı.

MHP’li Baki Şimşek’ten Erdemli'ye geçmiş olsun ziyareti
Bu içerik 2414 kez okundu.

Şimşek, ziyaret sonrası beraberinde MHP Mersin İl Yönetim Kurulu Üyesi Erol Erdoğan,  MHP ilçe Başkanı Bekir Özsu, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Serdar Arslan,  MHP ilçe yönetim kurulu üyesi Cafer Kale, önceki gece kilograma 146.6 yağmur un yağdığı Erdemli’de yağmurdan etkilenen ailelere ziyarette bulundu geçmiş olsun dileklerini iletti.

Afetten etkilenen vatandaşların yaralarının sarılması için tüm imkânlarını seferber eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve ekibine teşekkür eden MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, ‘’Bölgemizde yaşanan sel afeti nedeni ile evlerini su basan vatandaşlarımıza, seraları ve narenciye bahçeleri sular altında kalarak zarar gören çiftçilerimize geçmiş olsun diliyorum. 

Ziyarette bulunduğum yerlerde gördüm ki Erdemli belediyesi insanlarımızın yaralarını sarmak için yoğun gayret gösteriyor. Ev eşyası kullanılamaz hale gelen ailelere kanepe ve ev eşyası dağıtıyor, dertlerini dinliyor tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Belediye yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Yetkililere de seslenerek şunu iletmek istiyorum ki, bu tür sel afetleri sürekli oluyor bunun önüne geçmek için ilgili kurumlar ile yerel belediyeler birlikte hareket etmeli, sorun kökünden  çözülmeli’’ dedi.

Şimşek ve beriberindeki heyet evleri sular altında kalan ailelere Erdemli Belediyesinin Limon Çiçeği Biriminin hazırladığı  sıcak yemek dağıtıp yağmur suyundan dolayı kullanılamaz hale gelen ev eşyalarının yenileri dağıtıldı diğer acil ihtiyaçları karşılandı. Şimşek ve beraberindeki heyet afetzedelere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

erdemli ajans baki şimşek mhp erdemli erdemli belediyesi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Umrecilere Seminer
Umrecilere Seminer