Erdemli’de esnaflarla huzur toplantısıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli’de esnaflarla huzur toplantısı

Erdemli Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Birimi Merkez Mahallesi esnafları ile Erciyes Kıraat hanesinde huzur toplantısı düzenledi.

Erdemli’de esnaflarla huzur toplantısı
Bu içerik 2750 kez okundu.

Toplantıya  Trafik büro Amiri Sami Öztürk, Kızkalesi Polis Merkezi Amiri Coşkun Büyük, Toplum destekli Polislik Birim sorumlusu polis memuru Ali Toraman,  Asayiş Büro Amir Vekili Baş polis Bahadır Ekmen, Terör Büro Amir Vekili baş polis  Muzaffer Kılıç ile Yabancılar  Birim Amirliği polis memuru Ahmet Büyükkkaya ve Merkez Mahalle Muhtarı Hilmi Bilgen’in katıldığı toplantıda özellik merkez Mahallesinin sorunları ele alındı.

Özellikle trafik  ve Suriyeli probleminin dile getirildiği toplantıda, merkez mahallesinde özellikle ilçe merkezinin ana arteri durumundaki Türbe ve Sabahattin  Çakmakoğlu caddelerinde  trafik karmaşası ile Suriye’li sıkıntıları yaşandığı dile getirildi. 

Erdemli’de trafik kültürünün oluşmadığı  dile getirilen toplantıda bir süre önce faaliyete geçip trafiğin düzene sokulması konusunda  altyapı tecrübesinin oluştuğu parkomat uygulamasının yeniden getirilmesi istendi. Huzur toplantısında Parkomat sisteminin tam olmasa da zaman içinde trafiğin rahatlamasını sağlayacağının dile getirildi. 

erdemli ajans erdemli emniyet huzur toplantısı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe