Helal Sana Başkan!!Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHelal Sana Başkan!!

Şehitlerini ve Gazilerini Unutmayan Geleceğe Güvenle Bakar

Helal Sana Başkan!!
Bu içerik 2201 kez okundu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu şehit ailelerine ziyaret ediyor. Şehit ailelerini asla yalnız bırakmayacaklarını söyleyen Başkan Tollu, “başlattığımız bu anlamlı programla şehit ailelerimizin derdini derdimiz bilerek her türlü ihtiyaçlarını gidereceğiz, onlar emredecek biz yapacağız” dedi.

Erdemli Belediyesi şehit ailelerini unutmamak ve unutturmamak adına sırayla şehit ailelerini ziyaret programına devam ediyor. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ülkücü şehit Ali Gücüş’ün ailesini ziyaret etti. Ziyarette Kur-an-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Şehitlerimizin aileleri önce Allah’a sonra bize emanet diyen Başkan Tollu, şehidin babasına şehitler için belediye tarafından hazırlatılmış olan bir tablo, Kur-an-ı Kerim, Türk Bayrağı ve çiçek takdim etti.

Daha önceden canını seve seve bu vatan için feda etmiş Ülkücü Şehit Ali Gücüş’ün evinin tadilatını yaptıklarını hatırlatan Başkan Tollu, Ali Gücüş gibi vatan sevdalıları sayesinde rahat yaşadıklarını söyledi. Bu vatan üzerinde yaşayan herkesin şehitlere minnet borcu olduğunu vurgulayan Tollu, “Onlar bizim geleceğimiz için, bu vatanın bekası için canlarını hiç çekinmeden verdiler. Bizim onlar için, onların aileleri için yaptıklarımız, onların bu vatan için yaptıklarının yanında hiçbir şey ifade etmez. Elbette onları geri getiremeyiz ama en azından onları unutmadığımız bilinsin istedik. Biz, şehitlerimizle gurur duyuyoruz. Belediye olarak gazi ve şehit ailelerimize hizmetlerimiz devam edecektir” diyerek sözlerine son verdi.

Şehit ailesi de Başkan Tollu’ya kendilerini her zaman hatırlayıp ihtiyaçlarını giderdiği için teşekkür ettiler.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe