Her Beldeye Düğün Salonu YapılıyorAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHer Beldeye Düğün Salonu Yapılıyor

Başkan Tollu, Çeşmeli Mahallesinde düğün salonu inşaatında inceleme yaptı

Her Beldeye Düğün Salonu Yapılıyor
Bu içerik 2486 kez okundu.

Erdemli Belediyesinin, Çeşmeli Mahallesinde başlattığı düğün salonu inşaatının çalışmalarının devam ettiği bildirildi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye ekiplerinden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Erdemli’nin tamamında hızlı bir dönüşüm hamlesi başlattıklarını söyleyen Başkan Tollu, “Erdemli, kuruluşundan bu yana ne hizmet aldıysa bu beş yıllık dönemde biz o hizmetlerden daha fazlasını yapacağız” dedi.

Erdemli Belediyesinin mahallelerde sürdürdüğü kapsamlı hizmet atağı devam ediyor. Çeşmeli Mahallesinde de düğün salonu inşaatı devam ediyor. Belediye yetkililerinden alınan bilgilere göre, bu yıl tamamlanarak hizmete girmesi beklenen düğün salonu projesinin Çeşmelide bu yöndeki ihtiyacı fazlasıyla karşılayacak şekilde dizayn edileceği öğrenildi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapılan bu projenin sadece Çeşmeli Mahallesinde değil, Erdemli’nin bütün mahallelerinde uygulandığını ve uygulanmaya devam edeceğini söyledi.

ÇEŞMELİ’NİN İÇME SUYU SORUNU ÇÖZÜLECEK

Çeşmeli’nin en büyük sorunlarından olan içme suyu probleminin bu yıl içerisinde Meski tarafından çözüleceğini bildiren Başkan Tollu, bu sorunun çözülmesinin ardından Çeşmeli’nin yol problemlerini de hızlı bir şekilde yapılacağını dile getirdi. Ara sokaklardaki birçok yolları yaptıklarını belirten Tollu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İçme suyu borularının geçeceği yollarda bu hizmetlerin tamamlanmasını bekliyoruz. Bu yıl içerisinde o sorun da ortadan kalkacak. Beldelerden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimizdeki problemlerden bir tanesi de teknik alt yapıya haiz düğün salonları ve kapalı pazar yerlerinin olmayışıydı. Bu yıl içerisinde inşallah beldelerimizin tamamında hem düğün salonlarımız bitirilecek hem de kapalı pazar yerlerimiz bitirilecek. Erdemlili vatandaşlarımıza yaraşır düğün salonlarının dizayn edilmesiyle vatandaşlarımız bu önemli günlerinde kaliteli hizmetle buluşacaklar. Erdemli her alanda en iyi hizmeti almayı hak ediyor, biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz.” 

BAŞKAN TOLLU: “HEP DAHA İYİSİNİ YAPACAĞIZ”

Her zaman söylediği gibi söz verdikleri hizmetlerden daha fazlasını yapacaklarını iddia eden Başkan Tollu, sözlerini şimdiye kadar yapılan hizmetlerden daha çok hizmeti bu beş yıl içinde yapacakları sözünü vererek tamamladı. 

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu düğün salonu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı