Milli Eğitim Müdürü Metin Özür DilediAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMilli Eğitim Müdürü Metin Özür Diledi

Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin dün yaşanan olaylardan ve söylenen sözlerden dolayı üzüntülerini dile getirirerek salonda bulunanlardan ve Erdemli Kamuoyundan özür diledi.

Milli Eğitim Müdürü Metin Özür Diledi
Bu içerik 3777 kez okundu.

Dün gerçekleştirilen okul servisleri güvenliği toplantısında yaşanan olaylardan ve söylenen sözlerden dolayı üzüntülerini dile getiren Erdemli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin Erdemli Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret ederek Servisçilerden ve Okul Aile Birliği başkanlarından ve salonda bulunan herkesten özür diledi.

Erdemli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Orhan Güler, yönetim kurulu üyeleri ve servisçileri ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Metin, “15 Temmuz Şehitleri Ortaokulunda gerçekleştirilen Servis Güvenliği toplantısında yaşanan bir yanlış anlaşılmadan dolayı sehven kullanmış olduğumuz kelimelerden ve yaşanan olaylardan dolayı Servisçi arkadaşlarımızdan, Okul Aile Birliği başkanlarından, salonda bulunanlardan ve kamuoyundan özür diliyorum ve yanlış anlaşılmaktan dolayı üzüntülerimi belirtiyorum” dedi.

Başkan Orhan Güler de Müdür Mehmet Metin’in ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını belirterek, “Bizler her ferdi önemli olan büyük bir camianın üyeleriyiz. Müdürümüz Mehmet Metin bizleri ziyaret ederek Erdemli bir hareket sergilemiştir. Bizlerde müdürümüzün bu kelimeyi isteyerek kullanmadığına inanıyoruz ve bu olayı tatlıya bağlıyoruz” diye belirtti.

Konuşmaların ardından Müdür Metin, Başkan Güler ve servisçilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

erdemli ajans mehmet metin ilçe milli eğitim şoförler odası erdemli
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te