AK Parti Erdemli’den Birlik Beraberlik MesajıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAK Parti Erdemli’den Birlik Beraberlik Mesajı

AK Parti Erdemli İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Birlik Beraberlik toplantısı Kızkalesi Kilikya Otel’de gerçekleştirildi.

AK Parti Erdemli’den Birlik Beraberlik Mesajı
Bu içerik 2216 kez okundu.

Toplantıya AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, İl Başkanı Cesim Ercik, Mersin eski Milletvekili Nebi Bozkurt, İlçe Başkanı Mehmet Topçu, önceki dönem ve yeni İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, önceki dönem İlçe Başkanları, önceki dönem Belediye Başkanları, önceki dönem ve yeni Belediye Meclis Üyeleri, önceki dönem ve yeni Kadın Kolları başkanları ve Gençlik Kolları Başkanları ve  üyeleri ile AK Parti’nin ileri gelenleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan İlçe Başkanı Mehmet Topçu, bu toplantı ile AK parti’nin Erdemli’de birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu ortaya koyduklarını, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ettiğini belirterek, “16 Nisan’da Erdemli’den en yüksek ‘Evet’ oyunu göndererek bu birlik ve bebarberliğimizi pekiştireceğiz” dedi.

Daha sonra söz almak isteyenlere söz verilerek AK parti çalışmalarını Erdemli’de zirveye çıkarmak adına görüşlerini belirttiler. Katılımcılar tek tek söz alarak Referandumda izlenmesi gereken yolları konuşarak en iyi sonucu alacaklarını belirttiler.

Toplantı toplu fotoğraf çektirilmesi ile son buldu.

erdemli ajans ak parti erdemli ilçe başkanlığı mehmet topçu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Umrecilere Seminer
Umrecilere Seminer