Kim 200 Karanfil Dağıttı??Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKim 200 Karanfil Dağıttı??

Bu karanfiller çok özel....

Kim 200 Karanfil Dağıttı??
Bu içerik 1982 kez okundu.

Jandarma bu kez çiçek vermek için durdurdu      Jandarma “sevgililer gününde’’ çiçek dağıttı

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısı ile Erdemli Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Demir, trafik uygulamasında sevgililer günü münasebeti ile sürücü ve araçta bulunan vatandaşlara 200 karanfil dağıttı günlerini kutladı.

Jandarma’nın yol kontrolünü gören sürücüler önce tedirgin olurken kendilerine uzatılan ‘’Sevgililer günü’’ karanfiliyle rahatladı. Erdemli Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Demir, trafik denetleme ekibi ile birlikte Tömük Mahallesinde hem trafik kontrolü yaptı hem de karanfil dağıtımında bulundu.

Demir, sürücülere trafik kurallarını ihmal etmemelerini ve kurallara uymalarını, süratli araç kullanmamalarını araçta mutlaka emniyet kemerlerini takmalarını istedikten sonra günün anlam ve önemine binaen ‘’sevgililer Günü’’ dolayısı ile sürücü ve yolcularına karanfil dağıttı, sevgililer günlerini kutladı.

Eşi ile birlikte bahçede çalışmaktan dönen Hasan ve Durdu Öngel çiftçine sevgililer günü dolayısı ile karanfil vermesi üzerine  ‘’70 yaşındayım ilk kez bir çiçek alıyorum. Bu hediyelerin en güzeli, Allah askerimizden razı olsun. Bu tür etkinlikleri özlüyorduk artık bunu da gördük. Tüm askerlerimize ve jandarmamıza teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Jandarma bu etkinlikte vatandaşlara 200 karanfil dağıttı.

erdemli ajans jandarma karanfil
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te