Topçu ‘Evet’ Kampanyasını BaşlattıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTopçu ‘Evet’ Kampanyasını Başlattı

Ak Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu Nisan ayında yapılacak olan Anayasa Değişikliği referandumu için düğmeye bastı.

Topçu ‘Evet’ Kampanyasını Başlattı
Bu içerik 2090 kez okundu.

Ak Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, ‘’Anayasa değişikliği ile ilgili yapılacak olan referandum konusunda halkı bilinçlendirmek için tüm mahallelerimizdeki çalışmalarımızla en iyi sonucu almak için gayret içerisinde olacağız. Anayasa değişikliğinin yasalaşması ile Türkiye’de vesayete dayalı sistem ortadan kalkacak.’’ Dedi.

Topçu, Teşkilat olarak şimdiden hazırlıklara başladık ve inanıyorum ki halkımız bu referandumda da evet oyu vererek, vatanımızın, milletimizin, çocuklarımızın geleceğini güven altına almayı sağlayacaktır. Ülkemizin içinde bulunduğu huzur ortamının kaybolmaması, yatırımların artarak devam etmesi için referanduma tüm vatandaşlarımızın EVET demesini bekliyoruz.

Genel merkezimizin hazırlayacağı yazılı dokümanlar, ilçe teşkilatı olarak bizlerin düzenleyeceği salon toplantıları, ev ve kahvehane toplantıları, açık hava toplantıları ile halkımıza en doğru şekliyle en anlaşılır şekliyle Cumhurbaşkanlığı Sistemini anlatacağız.

Teşkilat olarak bir ve beraber olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  İlçe Teşkilatı, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle temsilcileri olarak her yere ve herkese ulaşacağız. Her seçimde olduğu gibi bu referandumda da Mersin genelinde Erdemli’yi en yüksek oranda Evet oyu veren ilçe yapacağız.

erdemli ajans mehmet topçu erdemli ak parti
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Meski Alata'da Kanalizasyon sorununu çözdü
Meski Alata'da Kanalizasyon sorununu çözdü
Erdemli halkı Halime için seferber oldu
Erdemli halkı Halime için seferber oldu
Havalı Silahlar Türkiye Kupası yarışmaları sona erdi
Havalı Silahlar Türkiye Kupası yarışmaları sona erdi