Hizmet Kervanı BüyüyorAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHizmet Kervanı Büyüyor

Erdemli Belediye Başkanlığı araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Hizmet Kervanı Büyüyor
Bu içerik 2323 kez okundu.

Erdemli belediye Başkanı Mükerrem Tollu, "Vatandaşların her türlü ihtiyacına anında cevap verebilmek için Belediye araç filosuna 4 yeni araç daha kazandırdık ve araç sayısı 200’e yaklaştı. Hizmet kervanı büyümeye devam ediyor" dedi.

Erdemli Belediyesi yeni alınan 1 Adet Dacıa Duster arazi aracı, 1 Adet Ford Torneo kapalı kasa kamyonet, 1 Adet BMC damperli kamyon, 1 adet damperli tır ve taşıyıcı dorse araçlarını basına tanıtan başkan Tollu, "Erdemli Belediyesinin araç filosunun bugünkü halinin eski haliyle kıyaslandığında Belediyenin nerelere geldiğinin en güzel örneği olduğuna dikkat çekerek, yeni alınan araçların belediyenin araç filosuna büyük bir katkı sağladığını belirterek, "Artık belediye hizmetlerinin daha etkili ve daha kaliteli olarak sunulmaya devam edilecek. Yapılan her şeyin daha mükemmel ve yaşanabilir bir Erdemli ve daha mükemmel bir gelecek için. Güçlü bir mali yapı, güçlü bir araç-gereç filosu ve nitelikli bir çalışan grubuyla Erdemli’yi daha müreffeh yarınlara taşıyoruz” dedi.

Yeni alınan araçların çağın tüm fenni şartlarına uygun olarak alındığı belirten Başkan Tollu, yeni alınan tırı bizzat test ederek yeni araçlar ve garaj personeliyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

erdemli ajans hizmet kervanı erdemli belediyesi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar