Erdemli'de Uyuşturucu Operasyonu, Okulların önü temizleniyorAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli'de Uyuşturucu Operasyonu, Okulların önü temizleniyor

Jandarma tarafından yapılan uyuşturucu operasyonunda 2 kişi tutuklandı.

Erdemli'de Uyuşturucu Operasyonu, Okulların önü temizleniyor
Bu içerik 4596 kez okundu.

Mersin Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi; "Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Erdemli İlçesi Kargıpınarı, Tömük ve Arpaçbahşiş mahallelerinde bulunan lise ve ilköğretim okulları çevresinde uyuşturucu veya uyarıcı madde satışı yapıldığına dair alınan istihbari bilgiler doğrultusunda; 16.01.2017 günü gerçekleştirilen 2 ayrı operasyon neticesinde uyuşturucu satışı yaptığı tespit edilen B.D., Ö.S., B.D. ve H.B isimli 4 şüpheli şahıs, üzerlerinde 345 Adet (Extasy) sentetik uyuşturucu hap ve satışa hazır paketlenmiş halde bulunan yaklaşık 1.400 gr. Esrar maddesi ile birlikte yakalanmışlardır.

Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçunu işleyen şüpheli (4) şahıstan (1) şüpheli şahıs C.savcısının talimatıyla ifadesinin alınmasına müteakip serbest bırakılmış, Erdemli C.Başsavcılığına mevcutlu olarak sevk edilen şüpheli (3) şahıstan (2)’si çıkarıldıkları Adli Makamlarca tutuklanarak cezaevine konulmuş, (1) şüpheli şahıs hakkında ise adli kontrol kararı verilmiştir.

Mersin İl Jandarma Komutanlığı emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin korunmasına yönelik çalışmalarına kararlılıkla devam edecektir." dedi.

erdemli ajans jandarma uyuşturucu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Hastaneyi Üzen Ölüm
Hastaneyi Üzen Ölüm
Öğretmenler için 5 bin fidan
Öğretmenler için 5 bin fidan
Başkan Şahin Öğretmenleri Unutmadı
Başkan Şahin Öğretmenleri Unutmadı
AK Kadınlardan Öğretmenlere Sürpriz
AK Kadınlardan Öğretmenlere Sürpriz