Erdemli Ülkü Ocaklarından öğrencilere moral gezisiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Ülkü Ocaklarından öğrencilere moral gezisi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Erdemli İlçe Başkanlığı ortaöğretim gençleri için 2016-2017 Eğitim Öğretim birinci yarıyılı yorgunluğunu atmak için kar gezisi düzenledi.

Erdemli Ülkü Ocaklarından öğrencilere moral gezisi
Bu içerik 1899 kez okundu.

Etkinlikte Erdemli Ülkü Ocakları Başkanı Cevat Şahin, geleceğimizin teminatı yiğit gençlerimizi birinci yarıyılda üzerlerindeki yorgunluğu atmak, morallerini yüksek tutmak amacı ile Toroslar’ın zirvesine unutulmaz bir gün yaşamaları için kar gezisine götürdüklerini bildirdi.

Gençlerimizin gerilmiş bir yaydan fırlayan ok gibi hedeflerine varmaları için elimizden gelen her şeyi yapacağız diyen Şahin, ‘’Bu doğrultuda öğrencilerimizin eğitimleri için hafta sonları açtığımız ücretsiz kursların olduğunu ve bu kursların tam faaliyetlerine devam edeceğiz’’ dedi.

 Eğitim öğretimin ikinci döneminde de var gücümüzle gençlerimiz için çalışılacağız diyen Erdemli Ülkü Ocakları Başkanı Cevat Şahin, ‘’Tüm çabamız vatanını milletini, devletini bayrağını seven, küçüklerine karşı şefkatli, büyüklerine karşı hürmetli milli duyguları yüksek ahlaklı gençler yetiştirmektir’’şeklinde konuştu.

Toroslar’a kar gezisine giderek gönüllerince eğlenen gençler daha sonra kar gezisinin olmaz sa olmazlarından ‘’Sucuk ekmek’’ yiyerek gezinin tadını çıkarttılar.

erdemli ajans erdemli ülkü ocakları kar gezisi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Dikkat! Cuma Günü Elektrik Kesintisi
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Mersin'e Koş, Mersin'de Koş
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Umrecilere Seminer
Umrecilere Seminer