AK Parti yönetimi Rümeysa’ya ziyaretAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAK Parti yönetimi Rümeysa’ya ziyaret

25 milyonda bir görülen ‘’Moyamoya’’ rahatsızlığına yakalanan Rümeysa Cüce’nin Ankara’da ameliyat olmasının ardından iyileşerek evlerine döndü.

AK Parti yönetimi Rümeysa’ya ziyaret
Bu içerik 2048 kez okundu.

AK Parti ilçe başkanı Mehmet Topçu, yönetim kurulu üyeleri Ömer Top, Ali Sapmazoğlu, Ali Mustafa  Poş ile birlikte tedavi sonrası evlerine gelen Rümeysa Cüce’nin ziyaretine giderek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Rümeysa’nın rahatsızlığını ilk Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’a bildiren Topçu, küçük kızın özel hastanenin 150 bin lira istediği ameliyat masrafını Ankara Numune Araştırma hastanesinde yaptırarak iyileşmesini sağladı.

Başkan Topçu, kızımızın rahatsızlığını ilk kez Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan’a ilettik o da Sağlık Bakanı Recep Akdağ’a iletti ve Sağlık Bakanımız müsteşarına talimat vererek Rümeysa’nın ameliyat olma sürecinin başlamasını sağladı. Biz öncelikle bu işe öncülük eden Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’a, Sağlık Bakanımız Recep Akdağ ve katkı sunan herkese teşekkür ediyorum.   

Rümeysa’nın babası Adem Cüce de Mehmet Topçu ve yönetim kurulu üyelerine sağladıkları imkanları ve yaptıkları öncülükten dolayı teşekkür etti.

erdemli ajans ak parti erdemli mehmet topçu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar