AK Parti Erdemli İlçe Divan Toplantısını YaptıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAK Parti Erdemli İlçe Divan Toplantısını Yaptı

Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan 'Ülkücü Hareket'e Teşekkür' etti.

AK Parti Erdemli İlçe Divan Toplantısını Yaptı
Bu içerik 2786 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

AK Parti Erdemli ilçe başkanlığının düzenlediği ‘’Genişletilmiş ilçe divan toplantısı’’  Gökkuşağı Düğün salonunda yapıldı. Toplantıya Mersin Milletvekillerinden Yılmaz Tezcan, Hacı Özkan, eski Mersin milletvekili Nebi Bozkurt, İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erhan Contar, İl Kadın Kolları Başkanı Mehri Bilgen, Erdemli ilçe Başkanı Mehmet Topçu, belediye meclis üyeleri ilçe eski başkanları ve partililer katıldı.

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanı Ali Gölcük’ün divan başkanlığı yaptığı ilçe divanı toplantısı saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Toplantının açış konuşmasını ilçe başkanı Mehmet Topçu yaptı. Topçu, ilçeye yapılan yatırımlar ile yeni yapılacak yatırımlar hakkında bilgiler verdi.  Ülkenin zor dönemden geçtiğine dikkat çeken Topçu, terörle mücadelede şehit düşen emniyet güçlerine Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı  yaralılara da acil şifalar dileğinde bulundu. AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erhan Contar da  kısa bir konuşma yaparak danışma meclisinin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan da Meclisteki Yeni Anayasa çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Yeni Anayasa çalışmalarından Ana Muhalefetin ağır hakaretlerine maruz kalmalarına rağmen sabrettiklerini belirten Tezcan şöyle konuştu:

‘’Sabretmemizin tek sebebi yeni bir anayasaya kavuşmak ve bu ülkenin önünü açmak içindir.   Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk adımını attık ve  komisyondan geçti. Yaklaşık 18 madde bir hafta sonra meclise  geliyor. Bu nedenle de belki bir ay süreyle sizlerle birlikte olamayacağız bu yasanın geçmesi için Ankara’dan hiçbir yere gitmeyeceğiz.  330 sayısını çıkartmak için çalışacağız.  Yeni Anayasa çalışmalarının ilk başından itibaren komisyonda ve TBMM’deki çalışmalarda bize sonuna kadar destek  ve omuz veren başta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP milletvekilleri ve ülkücü camiaya yürekten teşekkür ettiklerini söyledi.

Yasanın kabul edilmesiyle birlikte ülkenin yeniden şaha kalkacağını dile getiren Tezcan, bin yıllık ecdadın hayalleri bir bir gerçekleşecek diyerek, yasanın  Meclisten çıkmasını ve referandumda Erdemlide yüzde 50’nin üzerinde evet oyu çıkmasını beklediklerini kaydetti.

Gazete Manşetleri
BURÇLAR
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Advert
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE
KURBAN BAYRAMI GAZETESİ
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar