Diyanet-Sen üyelerinden anlamlı bağışAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıDiyanet-Sen üyelerinden anlamlı bağış

Diyanet-Sen Erdemli Şube Başkanı Mustafa Öztürk, Erdemli Müftülüğü personeli ile Diyanet-Sen üyeleri Başbakanlığa dilekçe göndererek 2017 yılı maaş zamlarının tamamını terörle mücadelede kullanılmasını isteyen kampanya başlattıklarını açıkladı.

Diyanet-Sen üyelerinden anlamlı bağış
Bu içerik 3267 kez okundu.

Diyanet-Sen Erdemli İlçe Başkanı Mustafa Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Durak, Süleyman Mazak ile birlikte basın açıklaması yaparak, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığına Erdemli’de görevli 100 Din Görevlisinin imzasıyla dilekçe gönderdiklerini bildirdi.

Basın açıklaması yapan Diyanet-Sen Erdemli Şube Başkanı Mustafa Öztürk, şu açıklamayı yaptı:

‘’Saygıdeğer kamuoyu.Malumunuz olduğu üzere ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor.Gezi olayları, 17-25 aralık operasyonu ve15 Temmuz darbe girişimini milletimizin feraseti idarecilerimizin dirayeti ve Rabbimizin lütfü ile atlattık.

Ama ihanet çeteleri içte ve dışta menfur emellerini gerçekleştirmek için her türlü terör olaylarına başvurup emniyet güçlerimize askerimize saldırmak suretiyle huzurumuzu birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışmaktadır.

Bizlerde bu ihanet çetelerine karşı bir nebze olsun güvenlik güçlerimize ve devletimiz katkı sağlamak için Erdemli diyanet sen üyeleri olarak bir çalışma başlattık.

Yaklaşık yüz arkadaşımızın katıldığı bu çalışmayı resmi bir dilekçeyle başbakanlığa gönderdik. Bu çalışmada desteklerini esirgemeyen tüm sendika üyelerimize bizleri yalnız bırakmayan Erdemlimizin güzide basın mensuplarına ve dualarıyla destek veren herkese teşekkür ederim.Bu vesileyle başbakanlığa gönderdiğimiz dilekçeyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Aşağıda isimleri yazılı Erdemli müftülük personeli ve Diyanet Sen üyesi arkadaşlar olarak 2017 yılı maaş zammımızın terörle mücadelede kullanılıp tarafımıza verilmemesini saygılarımızla arz ederiz.’’ dedi.

erdemli ajans mustafa öztürk diyanet sen
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar