Saadet Partisi’nden Emniyete Yanınızdayız ZiyaretiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSaadet Partisi’nden Emniyete Yanınızdayız Ziyareti

Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldız ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısı dolayısıyla alakalı Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici şahsında emniyet teşkilatına başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi’nden Emniyete Yanınızdayız Ziyareti
Bu içerik 891 kez okundu.

Başkan Mehmet Yıldız yaptığı konuşmada Saldırıyı gerçekleştirenlerin uluslararası terör örgütlerinin uzantısı olduğunu dile getirdi. Beşiktaş 'taki patlamayla , Halep 'teki katliamların aynı tezgahtan çıktığına vurgu yaptı. İçerde ve uluslarası arenada mülümanların kardeşliğine  kastedildiğini , müslümanların bu oyuna düşmemeleri gerektiğini belirterek, “Bütün ayrılıkları bir kenara bırakıp Ülkemizdeki ve coğrafyamızdaki ateşi söndürüp  ümmet kardeşliğini tesis etmemiz gerekmektedir. Bu kolay olmayacaktır elbette. Ama birbirimizin aklını kullanmasına yardımcı olarak bunu gerçekleştirebiliriz. Olaylara sakin ve itidalli refleks vermeliyiz. Günübirlik hayatımızda nelere sabretmiyoruz ki!

Emniyet Müdürümüzün şahsında bütün halkımıza başsağlığı diliyoruz” dedi.

Erdemli İlçe  Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gece gündüz görevimizin başındayız. Bize  bu ziyaretleri yapmanız,  manevi destek vermeniz ,  bizim motivasyonumuzu artırmaktadır. Ülkemiz  ve halkımızın hizmetindeyiz. Sizlere ve bütün Erdemli halkına teşekkür ediyorum” dedi.

erdemli ajans saadet partisi emniyet ziyaret
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Perşembe Günü Elektrik Kesintisi
Perşembe Günü Elektrik Kesintisi
İlk Sedir Tohumları Toprakla Buluştu
İlk Sedir Tohumları Toprakla Buluştu
Başka Olur Başkanların Yaşgünü
Başka Olur Başkanların Yaşgünü
Yok böyle bir tesis
Yok böyle bir tesis