1 nolu aile sağlığı merkezi Alata’da hizmete girdiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün Başlıkları1 nolu aile sağlığı merkezi Alata’da hizmete girdi

İlçemiz Alata mahallesi Yavuz Sultan Selim (Çevre Yolu) bulvarı üzerinde Dr. M. Ajlan Uçar tarafından açılan 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi bölge halkına hizmet vermeye başladı.

1 nolu aile sağlığı merkezi Alata’da hizmete girdi
Bu içerik 2785 kez okundu.

Aile Sağlığı Merkezi, Mersin il sınırları içerisindeki bütün vatandaşlara, özellikle Erdemli ve Alata Mahallesi’nde oturan vatandaşların sağlık alanındaki ihtiyaçlarına cevap verecek.

1 No’lu Aile sağlığı Merkezi  Doktorlarından Dr. Ajlan Uçar; ‘’İnşallah hayırlı bir hizmetin başlangıcını yapıyoruz. Özellikle bölge halkınızın en büyük ve en modern aile sağlık merkezi olma yolunda çok güzel bir kliniğimiz var.

410 metrekare alanda hizmet verecek olan  merkezde 2 doktor, 2 hemşire 1 ATT, 1 Personel ile hizmet verecek. Merkezimizde Tıbbi müdahale odası, Aile planlama odası, Çocuk ve aşı odası, Laboratuar, 5 adet doktor odası, Toplantı salonu, Özürlü tuvaleti içeren merkezimiz son teknoloji ile donatılmış temiz ve ferah bir yerdir. Şuanda Dr. Doğan Malay ve Ben Dr. Ajlan Uçar tarafından hastalarımıza hizmet vermeye başladık’’ dedi.

erdemli ajans
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te