Güçlü Araç Filosu, Güçlü BelediyeAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıGüçlü Araç Filosu, Güçlü Belediye

Erdemli Belediyesi araç filosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Yeni alınan 3 adet kepçenin tanıtımını yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yeni alınan araçların kazasız belasız uzun süre hizmet etmesini diledi

Güçlü Araç Filosu, Güçlü Belediye
Bu içerik 1919 kez okundu.

Erdemli Belediyesi yeni alınan 3 adet kepçenin belediye binası önünde tanıtımını yaptı. Erdemli Belediyesinin bölgenin en güçlü araç parkına sahip olduğu, alınan yeni araçlarla daha güçlü bir şekilde vatandaşın hizmetinde olacağını kaydeden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“ Günümüzde kas gücüyle belediyecilik yapılmıyor, deneme yanılma yöntemiyle de belediyecilik yapılmıyor. Belediyeciliğin bilgi, birikim ve vizyon işi olduğu herkesçe malumdur. Biz çağın gereğine uygun çağdaş belediyecilik yapmaya gayret ediyoruz. Mersinin coğrafi olarak en geniş ilçelerinden birisi olan Erdemli’mize en iyi hizmeti verebilmek için araç-gereç yapımızı güçlendirmenin gayreti içerisindeyiz. Bundan bir ay önce verdiğim beyanatta iş makinası sayımızın 182 olduğunu söylemiştim.

Son alınan araçlarla birlikte bu sayı 190’a ulaşmıştır.Şu an Erdemli Belediyesi otoparkına kazandırmış olduğunuz 3 adet kepçemizin tanıtımını yapıyoruz. Bu iş makinelerimizin  Erdemli’mize hayırlı olmasını Yüce Mevlamızdan niyaz ediyorum. Cenabı Allah hayırlı iş ve hizmetlerde kullandırmayı nasip etsin. Kazasız belasız bol hizmetli yıllar temenni ediyorum.” 
 

İlerleyen günlerde  kaliteli hizmete ve bu hizmet için gereken araçları ve teknolojiyi Erdemli halkıyla buluşturmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Tollu, kaliteli hizmeti vatandaşlarla buluşturabilmek adına her türlü gayreti göstereceklerini söyledi. Belediye yetkililerinden alınan bilgilere göre yeni alınan araçların belediyenin araç filosuna büyük bir katkı sağladığı, önümüzdeki günlerde belediye hizmetlerinin daha etkili ve daha kaliteli olarak sunulmaya devam edileceği öğrenildi.

erdemli ajans erdemli belediyesi araç filosu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Sanat Şehri Erdemli
Sanat Şehri Erdemli
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Çocukların Karne ve Tatil Sevinci
Topçu,
Topçu, "Karneniz Hayırlı Olsun"
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Mersin Büyükşehir E-Devlet'te