Başkan HeryerdeAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Heryerde

Başkan Tollu'dan Sporculara Moral Ziyareti

Başkan Heryerde
Bu içerik 2987 kez okundu.

Erdemli Belediye Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Muay Thai sporcuları Aralık ayında yapılacak olan Avrupa Şampiyonası için çalışmalarına başladı. Erdemli Kapalı Spor salonunda çalışmalarını sürdüren sporcuları ziyaret eden ve çalışmalarını izleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Erdemli’li sporcuların aldığı başarılı sonuçların herkes tarafından gururla karşılandığını dile getiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ziyareti sırasında sporculara spor malzemeleri armağan ederek, sohbet etti. Her zaman için sporu ve sporcuyu desteklediklerini ifade eden ve bundan sonrası için de aynı desteklerini sürdüreceklerini kaydeden Başkan Tollu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu ziyaretimizle sporcu arkadaşlarımıza maddi manevi desteğimizi göstererek onların yanında olduğumuzu ve Aralık ayında Bakü’de düzenlenecek olan Muay Thai Avrupa şampiyonasına katılacak olan sporcularımıza başarılar dilemek istedik.

İnşallah Bayrağımız göklerde dalgalanır ve sporcularımız oradan madalyalarla dönerler. Şampiyonada sporcularımıza tekrardan başarılar diliyorum.” Belediye Spor Kulübü Muay Thai hocası Zeynel Kürşad Arıcı da spora ve sporcuya verdiği destekler için Başkan Tollu’ya teşekkür ederek, "Her geçen yıl Muay Thai sporuna olan ilgi artmaktadır.

Şu anda ben ve 2 yardımcı hocamızla birlikte 100 sporcumuza kurs veriyoruz. Bu gençlerimiz gelecekte spora olan ilgisi ile başarılara imza atacağına inandığımız kişilerdir. Aralık ayında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yapılacak olan Avrupa Şampiyonası için çalışmalarımız devam ediyor. 4 sporcumuz şampiyonaya katılmaya hak kazandı. İnşallah daha da çalışacağız ve daha çok sporcu ile şampiyonaya katılacağız" diye konuştu.

Karşılıklı yapılan açıklamaların ardından Başkan Tollu, genç sporcular ile yakından ilgilenirken, daha büyük başarılarla Erdemli’ye dönmelerini istedi. 

erdemli ajans mükerrem tollu erdemli belediyespor
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar