Ali Er İlk Hemşerilerini Ziyaret EttiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAli Er İlk Hemşerilerini Ziyaret Etti

Mersin Baro Başkanlığına seçilen Erdemli'li Ali Er, ilk teşekkürü Erdemli Kaymakamı Osman Taştan, Cumhuriyet Başsavcısı İzzet Karadoğan, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve kendine ve yönetimine destek veren Erdemli'li meslektaşlarına yaptı.

Ali Er İlk Hemşerilerini Ziyaret Etti
Bu içerik 3769 kez okundu.

İlk ziyaretini Erdemli Adliyesi ek binasındaki Baro Temsilciliğine yapan baro Başkanı hemşehrimiz Ali Er’i burada ilçe temsilcisi Hülya Yavuz Benzer karşıladı. Meslektaşları ile bir süre sohbet eden başkan Ali Er, İlçede bağımsız bir adliye binasının olmamasının sıkıntılarını yakından bildiğini belirterek şöyle konuştu:

‘’Yıllardır özlemi çekilen Erdemli Adliye binasının ihalesi bu ayın 20’sinde yapılacak ve en kısa zamanda da binanın tamamlanması sağlanacak. Erdemli adliye binasının yapımı gecikti ama buna değecek çok güzel binamız olacak. Hem otoparkımız hem sosyal donatılarımız hem de modern bir binamız olacak. Yeni  Adalet Sarayının yerinin sanayi Sitesi yanında olması hiç önemli değil. Yıllardır yapımı sürüncemede kalan binamız artık yapılacak. 2017 yılı içinde  öyle tahmin ediyorum sadece Erdemli Adliye sarayı yapılacak.’’

Mersin ilçelerinde sadece Erdemli’nin kendi binası bulunmazken Anamur ilçe adliye sarayının da eski olduğunu kaydeden Başkan Ali Er, Baro olarak önceliğimiz Erdemli Adliye Sarayının biran evvel tamamlanması olduğunu belirtti.

Mersin Baro Başkanı Ali Er, başkan Yardımcısı Gazi Özdemir, ilçe temsilcisi Hülya Yavuz Benzer ile birlikte İlçe Kaymakamı Osman Taştan, Cumhuriyet Başsavcısı  İzzet Kardoğan, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. 

erdemli ajans ali er erdemli barosu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe