EZO’dan Anamur’a çıkartmaAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEZO’dan Anamur’a çıkartma

Erdemli Ziraat Odası yönetimi Erdemli’li çiftçileri bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Anamur Tarım Fuarına götürdü. EZO 50 kişilik ekiple tarım fuarına yaptığı ziyaretle göz doldurdu.

EZO’dan  Anamur’a çıkartma
Bu içerik 2343 kez okundu.

Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin, tarım fuarı ile ilgili olarak Erdemli Ajansa yaptığı açıklamada, ‘’Erdemli Ziraat Odası olarak gerek ilimiz merkezinde düzenlenen gerekse ilçelerinde ve il dışındaki tüm tarımsal fuarlara görgülerinin artırılması ve yenilikleri yerinde inceleyip tecrübe kazanmaları için fuarlara götürüyoruz.  Amaç yeniliklerle birlikte üretilen ürünlerin kalitesini ve rekoltesini   artırmaktır.  Oda olarak çiftçilerimizin bilgilerinin artmasını sağlamak için bölgemizdeki bu tür tarımsal organizasyonlara imkanlarımız  ölçüsünde  götürmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Anamur Tarım Fuarına 50 kişilik çiftçi gurubu ile çıkartma yapan Erdemli Ziraat Odasını Anamur tarım Fuarında Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş ve ekibi karşıladı. Tarım Fuarının ziyaretinde Erdemli grubuna rehberlik eden Gümüş, grubun fuarla ilgili en ince detaylarına kadar bilgi almasını sağladı, açtıkları standa konuk etti. Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin de Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş’ün gösterdiği yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti. 

erdemli ajans erdemli ziraat odası
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar