Erdemli'de 5. Teknoloji Zirvesi
Reklamı Geç
AdvertAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli'de 5. Teknoloji Zirvesi

Mersin Üniversitesi Erdemli Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu (UTİYO)’nun düzenlediği ‘’Geleneksel 5. İşletmecilik ve Teknoloji Zirvesi 2018’’ başladı.

Erdemli'de 5. Teknoloji Zirvesi
Bu içerik 803 kez okundu.

Erdemli Kültür Merkezinde iki gün sürecek olan zirvenin açılışında konuşan UTİYO müdürü Prof. Dr. Cemile Çelik, bu yıl 5’incisi düzenlenen işletmecilik ve teknoloji zirvesinin öğrencilerin hayata bakış açıları konusunda çok şey öğrendiğini söyledi.

Öğrencilerin gerek işletmecilik alanında gerekse bilişim sektöründe süregelen gelişmelerin takibini bizzat sektörün içinden gelen kişilerle de yapmasının önemli olduğunu kaydeden Çelik, ‘’Bu yılki zirvemizde alanında uzman kişiler tarafından dijital dönüşüm, yapay zeka, multi disipliner bölümlerin dijital dönüşümde alacakları rol, siber güvenlik ve sızma testleri, 60 dakikada cloud Ninja olun, kendi hayatının lideri ol, kariyerinize devlet desteği başlıklı sekiz sunum yer almaktadır’’ dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, bu tür etkinliklerin öğrencilerin geleceğe bakış açısının değişmeye başladığını söyledi.

Bülent Kutlu, Tuğba Bademci, Metin Durmuş, Halil Bozkurt, Atıf Ünaldı, Daron Yöndem ve Ahmet Turan Kütük, İşletmecilik ve Teknoloji Zirvesi konusunda sunum yaptı.

erdemli ajans erdemli ütiyo teknoloji zirvesi erdemli erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Bir Dünya Cennet Erdemli
Bir Dünya Cennet Erdemli
Bu sergi gezilmeli
Bu sergi gezilmeli
Bu öğrenciler alkışlanır
Bu öğrenciler alkışlanır
Bir İnsanlık Projesi
Bir İnsanlık Projesi