O bayrak değiştirildi
Reklamı Geç
AdvertAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıO bayrak değiştirildi

Yıpranmış bayrak yenisi ile değiştirilerek gönderde dalgalanması gururla sağlandı.

O bayrak değiştirildi
Bu içerik 1497 kez okundu.

İstanbul’da yaşayan Erdemli'li hemşerilerimizin kurduğu ERKDER’in sosyal medya hesabında Tömük Mahallesi mevkisindeki bayrak direğindeki bayrağın yıprandığını duyurması Erdemli Ayyıldız Gezginleri ve Doğa Sporları Kulübü  Derneği Başkanı Ferhat Adalı ve arkadaşlarını harekete geçirdi. Yıpranmış bayrak yenisi ile değiştirilerek gönderde dalgalanması gururla sağlandı.

Ayyıldız Gezginleri ve Doğa Sporları Kulübü Derneği Başkanı Ferhat Adalı, Zeki Uğuz’un bayrak hassasiyetini sosyal medyadan takip ettiklerini ve bayrağın duyarlı vatandaşlar tarafından yenisi ile değiştirildiğini söyledi.

 Aslen Tömük’lü olan Ata İnşaat ve Ata Gayrimenkulün sahibi Halil Öcal kendi beldesinde bir bayrağın yıpranmış olarak gönderde mahzun bir şekilde dalgalanmasına razı gelemeyeceğini dile getirerek bayrağın değişmesini sağladığını dile getirdi. Halil Öcal, ‘’Bayrak hassasiyetimizdir’’ derken dernek başkanı Adalı, Tömük halkı adına büyük gurur duyulan bu mutlu anın yaşanmasını sağlayan ERKDER’e ve Zeki Uğuz’a katılımlarından dolayı Yeşildere okul müdürüne, Camii imamına ve Yeşildere halkına da çok teşekkür ederiz.

erdemli ajans ayyıldız gezginler ferhat adalı bayrak erdemli erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Bir Dünya Cennet Erdemli
Bir Dünya Cennet Erdemli
Bu sergi gezilmeli
Bu sergi gezilmeli
Bu öğrenciler alkışlanır
Bu öğrenciler alkışlanır
Bir İnsanlık Projesi
Bir İnsanlık Projesi