Büro Memur-Sen’den Kahvaltılı Toplantı
Reklamı Geç
AdvertAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBüro Memur-Sen’den Kahvaltılı Toplantı

Büro Memur-Sen Mersin il başkanlığı, Erdemli temsilciliğinin ev sahipliğinde üyeleriyle sabah kahvaltısı programı düzenledi.

Büro Memur-Sen’den Kahvaltılı Toplantı
Bu içerik 607 kez okundu.

Alata Bahçe Kültürleri Enstitüsü Müdürlüğü Alata 2 Tesisleri Çamlık alanında piknik havasında geçen etkinliğe AK Parti Mersin milletvekilleri Hacı Özkan ile Ali Cumhur Taşkın,  Büro Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Bekir Turhan, Turan Çetinkaya, Memur-Sen Mersin İl Başkanı Abdullah Çelik, Memur-Sen e bağlı sendika temsilcileri davetliler katıldı.

Kur’an tilaveti ile başlayan kahvaltı etkinliğinde sendika temsilcileri ve milletvekilleri birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından çeşitli sportif etkinliklerde gerçekleştirildi. Hacı Özkan milli sporumuz ok atmada zorlanınca imdadına Ali Cumhur Taşkın yetişti ve oku nasıl tutması ve atması gerektiğini anlattı.

Büro Memur-Sen Mersin İl Başkanı Ahmet Çelik, programın amacının üyeleri arasındaki birlik beraberlik ve kaynaşma duygularının geliştirilerek arttırılması olduğunu ifade ederek davetlilere ve toplantıya ev sahipliği yapan Büro Memur-Sen Erdemli ilçe temsilciliğine teşekkür etti.

erdemli ajans memursen erdemli erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Bir Dünya Cennet Erdemli
Bir Dünya Cennet Erdemli
Bu sergi gezilmeli
Bu sergi gezilmeli
Bu öğrenciler alkışlanır
Bu öğrenciler alkışlanır
Bir İnsanlık Projesi
Bir İnsanlık Projesi