Kablo Hırsızları Yakalandı
Reklamı Geç
AdvertAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKablo Hırsızları Yakalandı

Yaylalara Giden Türk Telekoma ait 1300 metre kabloyu çalan üç kişi Jandarma tarafından yakalandı, ikisi tutuklandı

Kablo Hırsızları Yakalandı
Bu içerik 1287 kez okundu.

Mersin İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklama şu şekildi; "Mersin Mersin İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde bulunan Toroslar ilçesi Ayvagediği mahallesi Çapar mevkiinde şüpheli şahısların olduğu ve Türk Telekoma ait kabloları kestikleri bilgisi elde edilmiştir.

Toroslar İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından alınan ihbar üzerine icra edilen operasyon neticesinde; (3) şüpheli şahıs, Türk Telekoma ait yaklaşık (1300) metre telefon kablosunu araca yüklerken suçüstü yakalanmıştır.

Araçta ve şahısların üzerinde yapılan arama neticesinde; (1300) metre telefon kablosu, (2) adet tel kesme makası, Türk Telekom logolu fosforlu işçi yeleği ve (3) adet Türk Telekom daimi giriş kartı ele geçirilmiştir.

Yakalanan (3) şüpheli makamlara sevk edilmiş olup, (1) şüpheli adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış, (2) şüpheli ise tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Mersin İl Jandarma Komutanlığı emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin korunmasına yönelik çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir." denildi

erdemli ajans kablo hırsızları mersin jandarma
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Bir Dünya Cennet Erdemli
Bir Dünya Cennet Erdemli
Bu sergi gezilmeli
Bu sergi gezilmeli
Bu öğrenciler alkışlanır
Bu öğrenciler alkışlanır
Bir İnsanlık Projesi
Bir İnsanlık Projesi